Вступ за дипломом молодшого спеціаліста

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Видавничо-поліграфічний інститут проводить набір на освітній рівень бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста на такі спеціальності:

– 186 Видавництво та поліграфія (спеціалізаціюТехнології електронних мультимедійних видань),

– 186 Видавництво та поліграфія (спеціалізаціюЦифрові технології репродукування).

При вступі ти маєш право скласти вступні випробування з предметів математика та фізика, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на ЗНО, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня. Не впусти можливість!