Баранова Д. І. Перевидання книжки «Булгаков М. А. «Избранное» з детальним розробленням процесу припресування плівки – рукопис.

Курсова робота з дисципліни «Технологія видавничо-поліграфічних виробництв» – кафедра репрографії ВПІ НТУУ «КПІ», Київ, 2016 р.

Курсова робота присвячена проектування ефективного технологічного процесу перевидання книжки з розробленням конструкції видання-проекту, вибором відповідного обладнання, матеріалів, методів і засобів контролю,
а також детальним розробленням процесу припресування плівки на палітурці сьомого типу.

Для вирішення поставленого завдання у роботі було виконано аналіз видання-зразка, виявлено недоліки у поліграфічному виконанні та запропоновано зміни у конструкції для покращення естетичних та експлуатаційних характеристик видання-проекту. На основі запропонованих змін було обрано відповідний технологічний процес, обрано відповідне обладнання, матеріали, методи і засоби контролю напівфабрикатів та готової продукції, розраховано трудомісткість основних виробничих процесів та витрати матеріалів.

За індивідуальним завданням було складено аналітичний огляд на тему «Технологія «комп’ютер – фотоформа». Обладнання, матеріали, вимоги до якості фотоформ». Також було розроблено частковий технологічний процес припресування плівки на палітурці сьомого типу, а саме складено алгоритм підготовки до припресування та процесу припресування плівки, розроблено маршрутно-технологічну карту з вибором обладнання, матеріалів, технологічних режимів, методів та засобів контролю.

Спроектований технологічний процес перевидання книжки «Булгаков М. А. «Избранное» відображає сучасний стан розвитку технології видавничо-поліграфічних виробництв, повністю відповідає завданню на курсову роботу з дисципліни «Технологія видавничо-поліграфічних виробництв».

Ключові слова: Видання, ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС, Обладнання, матеріали, Засоби контролю, ПРИПРЕСУВАННЯ ПЛІВКИ, ТЕХНОЛОГІЯ «КОМП’ЮТЕР – ФОТОФОРМА».